XS
SM
MD
LG
XL
SİVAS İZ PSİKOLOJİ

ONLINE TERAPİ

-Online psikolojik danışma; yüz yüze terapide olduğu gibi etik ilkelere bağlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Danışanların yüz yüze terapi almasından hiçbir farklılık göstermeden aynı çizgide psikolojik destek sağlanmaktadır. Online terapide ki tek farkın fiziki ortam olduğunu söyleyebiliriz. Terapistiniz bağlı olduğu psikoterapi ekollerini online terapide rahatlıkla uygulayabilmektedir

Online Terapi


Bizzat gelerek psikoloğu ile görüşme imkanı olmayan hastalarımız için Merkezimiz “Online Randevu” hizmetini başlatmıştır.

Online Randevu nedir?

Online randevusu sayesinde Dünya’nın neresinde olursanız olun doktorunuz veya psikoloğunuz ile Online iletişim kanalları aracılığı ile 45-50 dk görüşme yapabilirsiniz.


Online Randevu’nu nasıl alabilirim?

Online Randevu kullanmak çok basit, yapmanız gereken; 0530 847 57 40 numaralı telefonumuzu arayarak sekreterimizden randevu için gerekli bilgileri alınız.

Banka işleminin ertesi günü randevu saatinizi belirlemek üzere sekreterlerimiz sizi arayacaktır.

Online Randevu hangi durumlarda avantajlıdır?


Online terapi her ne kadar pandemi dönemi öncesinde de uygulanıyor olsa da pandemi döneminde daha önemli bir seçenek haline geldi. Bu süreçte geleneksel yöntemle görüşmelerine devam eden danışan ve terapistler için de görüşmelerin devamlılığını sağlamak adına gerekli bir alternatif oldu. Online terapinin kullanımı önümüzdeki süreçte de gittikçe artacak gibi görünüyor. Bu bağlamda online terapinin avantajlarını ve dezavantajlarını biliyor olmak, online terapi ile görüştüğümüz terapistin yetkinliğinden emin olmak, online terapinin bize uygunluğunu terapist ile birlikte değerlendirmek, ve oluşabilecek olumsuzlarla ilgili alınacak önlemler üzerine konuşmak online terapinin verimliliğini arttıracaktı
{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım